NOSiR Świt 2001 Nowy Dwór Mazowiecki - strona nieoficjalna

Nowy Dwór Maz Sportowa 66

pon.

11-2017

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

WIDZIANE Z TRYBUN

• autor: jacekn74, 2014-11-10 11:58

W związku z wieloma sugestiami rodziców postanowiłem napisać ten felieton, który zatytułowałem:

,,Widziane z trybun”. Od razu uprzedzam, że w większości są to moje wnioski oraz spostrzeżenia jak  również wrażenia kibiców-rodziców, które dało się usłyszeć podczas meczy naszych chłopców ,,do krwi biało-zielonych”. Jeżeli myślicie państwo ,że znajdziecie w tym tekście słowa krytyki to się zawiedziecie, gdyż chciałbym skoncentrować się na tym co dobre, a stwarzanie złej atmosfery na tym etapie rozwoju piłkarskiego naszych chłopców niczemu nie służy. Za nami pierwszy sezon kiedy nasi chłopcy rywalizowali na pełnowymiarowym boisku i tak jak to się dzieje po jedenastu .Ogólnie sezon trzeba uznać za udany i na plus. I tu nasuwa się pytanie:

Jeżeli było tak dobrze to dlaczego zajęliśmy na koniec czwarte miejsce?

Złożyło się na to kilka przyczyn:

1. Zgubiliśmy kilka punktów w meczach, w których byliśmy drużyną lepszą lub równorzędną.

2. Zbyt krótka ławka rezerwowych, czasami trener miał do dyspozycji 1-2 zawodników na zmianę.

3. Piłkarski łut szczęścia, którego czasami nam brakowało.

Bardzo podoba mi się praca nowego trenera, widać to gołym okiem po wynikach i grze. Drużyna gra piłką , realizuje wyznaczoną taktykę, skracanie pola gry, trzymanie linii. Nie tracimy już tak dużo bramek jak to miało miejsce kiedyś, nie ma wybijania piłki na oślep. Dało się również zauważyć wyuczone, powtarzalne zachowanie przy stałych fragmentach gry.  Widać, że trener zwraca uwagę na detale, uczy chłopców ustawienia na placu gry, jak również ustawienia poszczególnych formacji. Ogólnie jest jeszcze sporo do poprawy ale jeżeli drużyna przepracuje dobrze okres zimowy i będzie to szło w tak dobrym kierunku jak obecnie, to na wiosnę możemy być świadkami pozytywnych emocji.

Opracował ,,Cezus”

Ps. Uprzejmie proszę o logowanie się na stronie i komentarze zarówno pozytywne jak
i negatywne. Jeżeli będziecie chcieli mnie czytać w opracowaniu następny felieton pt. ,,Alfabet piłkarski”

autor: cezus25 2014-11-10 21:46:52

Profil cezus25 w Futbolowo nie widzę żadnego komentarza????n To oznacza, że nie macie ochoty czytać dalszych felietonów???

autor: ewelinan79 2014-11-11 16:42:30

Profil ewelinan79 w Futbolowo Nic podobnego. Felieton bardzo mi się podoba. Czekamy, bynajmniej ja czekam na jeszcze. Pozdrawiam.

autor: Izydor72 2014-11-12 09:20:26

Profil Izydor72 w Futbolowo Czarku, ja rozczarowany jestem objętością felietonu. Twoje zapowiedzi, dawały przedsmak dłuższej lektury i bardziej szczegółowej analizy. Widzę, że zapowiadasz następne produkcje, czekam z niecierpliwością. Podzielam Twoje zdanie o widocznym i wzrastającym rozwoju naszej drużyny. Nie wiem czy to wiek zawodników czy trener, ale drużyna nie stoi w miejscu, co cieszy. Zapewne przydałoby się więcej rywalizacji na niektórych pozycjach i bardziej odpowiedzialne podejście (u kilku zawodników/rodziców) do treningów i meczy. Są też kwestie wewnątrz drużyny, które powinny być uporządkowane, ale zostawmy to chłopakom i trenerowi. Trafnie opisałeś taktyczne postępy. Oby tak dalej, niech dobrze wykorzystają przerwę zimową.
Do zobaczenia na trybunach, Irek Piwowarek

autor: malzaw4 2014-11-13 17:03:48

Profil malzaw4 w Futbolowo Felieton ciekawy, popieram fakt że duży wkład co do gry naszych chłopców włożył nowy trener, jednakże trzeba jeszcze popracować nad zachowaniem chłopców względem siebie. jest super, Czarku pisz dalej :)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Trener - kontakt

Radosław

KAMIŃSKI

Kontakt:

KS WARSZAWSKA APN 7:1 MUKS UNIA II WARSZAWA
MKS WICHER KOBYŁKA 2:6 MLKS VICTORIA SULEJÓWEK
NOSIR ŚWIT 2001 NDM pauza
PSS LEGION WARSZAWA 1:1 MKS DOLCAN ZĄBKI

TRENINGI

PONIEDZIAŁEK:

WTOREK:

ŚRODA:

(Trening motoryczny)

CZWARTEK:

(Trening z I zespołem dla

wytypowanych zawodników)

PIĄTEK:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zczuba.tv