NOSiR Świt 2001 Nowy Dwór Mazowiecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Ostatnie spotkanie

SKF UNIA IŁÓWNOSIR ŚWIT 2001 NDM
SKF UNIA IŁÓW 0:4 NOSIR ŚWIT 2001 NDM
2018-05-19, 14:30:00
Iłów ul Płocka 14
     

Kalendarium

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ W ZIELONCE

  • autor: jacekn74, 2014-01-22 10:30

W dniu 25.01.2014 roku zespół Świtu 2001 weźmie udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Zielonce. Turniej odbędzie się w hali OKiS Zielonka przy ulicy Łukasińskiego 1/3.  

Podział na grupy:    

Grupa A
Orły I Zielonka
Marcovia I Marki
Bug II Wyszków
Wicher Kobyłka
FC Ząbki
Huragan Wołomin

Grupa B
Orły II Zielonka
Marcovia II Marki
Bug I Wyszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mewa Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki

Skład zespołu oraz godzinę zbiórki ogłosi trener.

!!! HARMONOGRAM SPOTKAŃ ORAZ REGULAMIN TURNIEJU W ROZWINIĘCIU NEWSA !!!                   

!!!!!!!!! WYNIKI SPOTKAŃ W ROZWINIĘCIU !!!!!!!!!!!!!!!!                            

 

Faza grupowa

9:00                       Marcovia I – Bug II                                         

9:12                       Orły I – FC Ząbki                                             

9:24                       Wicher Kobyłka – Huragan                                 

9:36                       Marcovia I – FC Ząbki                                    

9:48                       Huragan – Orły I                                               

10:00                     Wicher Kobyłka – FC Ząbki                                 

10:12                     Bug II – Orły I                                                   

10:24                     Marcovia I – Huragan                                     

10:36                     Bug II – Wicher Kobyłka                                     

11:48                     Orły I – Marcovia I                                          

11:00                     FC Ząbki – Huragan                                        

11:12                     Orły I – Wicher Kobyłka                                      

11:24                     Bug II – Huragan                                              

11:36                     Marcovia I – Wicher Kobyłka                          

11:48                     FC Ząbki – Bug II                                            

12:00                     Bug I – Mewa                                                    

12:12                     Orły II – Łomianki                                           

12:24                     Świt – Marcovia II       0 : 0                                                   

12:36                     Bug I – Łomianki                                              

12:48                     Orły II – Mewa                                                 

13:00                     Łomianki – Świt       0 : 1       Zmysłowski                                  

13:12                     Marcovia II - Orły II                                        

13:24                     Mewa – Świt       0 : 0                                               

13:36                     Orły II – Bug I                                                   

13:48                     Łomianki – Marcovia II                                 

14:00                     Świt – Orły II       1 : 0   Nadulski                                           

14:12                     Marcovia II – Mewa                                        

14:24                     Bug I – Świt    1 : 0                                                   

14:36                     Mewa – Łomianki                                            

14:48                     Bug I – Marcovia II                                         

Faza finałowa                                                             

1/4 Orły Zielonka I - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  1 : 1 Zmysłowski ( przegrana w karnych 4 : 3)

Baraż o 5 m-ce Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wicher Kobyłka 1 : 2 Zmysłowski

7 miejsce Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Orły Zielonka II 2 : 1 Nadulski; Piwowarek

7 Miejsce w turnieju

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [482]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Trener - kontakt

Radosław

KAMIŃSKI

Kontakt:

791 539 142

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
MUKS UNIA WARSZAWA MKS AGRYKOLA WARSZAWA
MKS MŁAWIANKA MŁAWA AP MARCOVIA MARKI
SKF UNIA IŁÓW pauza
NOSIR ŚWIT 2001 NDM PAF PŁOŃSK
MKS MŁAWIANKA MŁAWA 2:3 MKS AGRYKOLA WARSZAWA

TRENINGI

       PONIEDZIAŁEK:               

19:00

WTOREK:

(Trening motoryczny)

17:30

ŚRODA:

19:00

PIĄTEK:

19:00

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

NOSIR ŚWIT 2001 NDMPAF PŁOŃSK
NOSIR ŚWIT 2001 NDM   PAF PŁOŃSK
2018-05-26, 15:00:00

Płońsk ul. Mikołaja Kopernika 3

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
MKS AGRYKOLA WARSZAWA - MKS MŁAWIANKA MŁAWA
AP MARCOVIA MARKI - NOSIR ŚWIT 2001 NDM
PAF PŁOŃSK - pauza
SKF UNIA IŁÓW - MUKS UNIA WARSZAWA

Buttony

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. AP MARCOVIA MARKI AP MARCOVIA MARKI 16 plus
2. MKS AGRYKOLA WARSZAWA MKS AGRYKOLA WARSZAWA 15 plus
3. NOSIR ŚWIT 2001 NDM NOSIR ŚWIT 2001 NDM 14 minus
4. MUKS UNIA WARSZAWA MUKS UNIA WARSZAWA 13 minus
5. PAF PŁOŃSK PAF PŁOŃSK 13 minus
6. MKS MŁAWIANKA MŁAWA MKS MŁAWIANKA MŁAWA 5 plus
7. SKF UNIA IŁÓW SKF UNIA IŁÓW 4 minus

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 82
ogółem: 933 356

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Zczuba.tv