NOSiR Świt 2001 Nowy Dwór Mazowiecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 176
ogółem: 952 520

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ W ZIELONCE

  • autor: jacekn74, 2014-01-22 10:30

W dniu 25.01.2014 roku zespół Świtu 2001 weźmie udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Zielonce. Turniej odbędzie się w hali OKiS Zielonka przy ulicy Łukasińskiego 1/3.  

Podział na grupy:    

Grupa A
Orły I Zielonka
Marcovia I Marki
Bug II Wyszków
Wicher Kobyłka
FC Ząbki
Huragan Wołomin

Grupa B
Orły II Zielonka
Marcovia II Marki
Bug I Wyszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mewa Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki

Skład zespołu oraz godzinę zbiórki ogłosi trener.

!!! HARMONOGRAM SPOTKAŃ ORAZ REGULAMIN TURNIEJU W ROZWINIĘCIU NEWSA !!!                   

!!!!!!!!! WYNIKI SPOTKAŃ W ROZWINIĘCIU !!!!!!!!!!!!!!!!                            

 

Faza grupowa

9:00                       Marcovia I – Bug II                                         

9:12                       Orły I – FC Ząbki                                             

9:24                       Wicher Kobyłka – Huragan                                 

9:36                       Marcovia I – FC Ząbki                                    

9:48                       Huragan – Orły I                                               

10:00                     Wicher Kobyłka – FC Ząbki                                 

10:12                     Bug II – Orły I                                                   

10:24                     Marcovia I – Huragan                                     

10:36                     Bug II – Wicher Kobyłka                                     

11:48                     Orły I – Marcovia I                                          

11:00                     FC Ząbki – Huragan                                        

11:12                     Orły I – Wicher Kobyłka                                      

11:24                     Bug II – Huragan                                              

11:36                     Marcovia I – Wicher Kobyłka                          

11:48                     FC Ząbki – Bug II                                            

12:00                     Bug I – Mewa                                                    

12:12                     Orły II – Łomianki                                           

12:24                     Świt – Marcovia II       0 : 0                                                   

12:36                     Bug I – Łomianki                                              

12:48                     Orły II – Mewa                                                 

13:00                     Łomianki – Świt       0 : 1       Zmysłowski                                  

13:12                     Marcovia II - Orły II                                        

13:24                     Mewa – Świt       0 : 0                                               

13:36                     Orły II – Bug I                                                   

13:48                     Łomianki – Marcovia II                                 

14:00                     Świt – Orły II       1 : 0   Nadulski                                           

14:12                     Marcovia II – Mewa                                        

14:24                     Bug I – Świt    1 : 0                                                   

14:36                     Mewa – Łomianki                                            

14:48                     Bug I – Marcovia II                                         

Faza finałowa                                                             

1/4 Orły Zielonka I - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  1 : 1 Zmysłowski ( przegrana w karnych 4 : 3)

Baraż o 5 m-ce Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wicher Kobyłka 1 : 2 Zmysłowski

7 miejsce Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Orły Zielonka II 2 : 1 Nadulski; Piwowarek

7 Miejsce w turnieju

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [497]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Trener - kontakt

Radosław

KAMIŃSKI

Kontakt:

791 539 142

Reklama

TRENINGI

 

 

PONIEDZIAŁEK 19:00
WTOREK 19:00
ŚRODA 19:00
CZWARTEK 19:00
PIĄTEK 19:00

 

 

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

NOSIR ŚWIT 2001 NDMUKS BIAŁE ORŁY
NOSIR ŚWIT 2001 NDM 0:3 UKS BIAŁE ORŁY
2018-10-17, 19:00:00
Nowy Dwór Maz Sportowa 66
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
GKS STRZEGOWO 0:3 NOSIR ŚWIT 2001 NDM
UKS BIAŁE ORŁY 3:1 MLKS VICTORIA SULEJÓWEK
MKS ZNICZ II PRUSZKÓW 2:1 KS DRUKARZ WARSZAWA
MKS AGRYKOLA WARSZAWA pauza
NOSIR ŚWIT 2001 NDM 0:3 UKS BIAŁE ORŁY
MLKS VICTORIA SULEJÓWEK 0:3 MKS ZNICZ II PRUSZKÓW

Najbliższe spotkanie

MLKS VICTORIA SULEJÓWEKNOSIR ŚWIT 2001 NDM
MLKS VICTORIA SULEJÓWEK   NOSIR ŚWIT 2001 NDM
2018-10-21, 10:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
MKS AGRYKOLA WARSZAWA - GKS STRZEGOWO
MKS ZNICZ II PRUSZKÓW - pauza
KS DRUKARZ WARSZAWA - UKS BIAŁE ORŁY
MLKS VICTORIA SULEJÓWEK - NOSIR ŚWIT 2001 NDM

Buttony