NOSiR Świt 2001 Nowy Dwór Mazowiecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Ostatnie spotkanie

NOSIR ŚWIT 2001 NDMPSS LEGION WARSZAWA
NOSIR ŚWIT 2001 NDM 2:0 PSS LEGION WARSZAWA
2017-11-04, 14:00:00
Nowy Dwór Maz Sportowa 66
     

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

XX TURNIEJ IM HARABASZA OSTROŁĘKA - podział na grupy i...

  • autor: Trener, 2013-12-10 19:48
XX TURNIEJ IM HARABASZA OSTROŁĘKA - podział na grupy i harmonogram

W związku z wycofaniem się zespołu Orkan Sochaczew, nastąpiła zmiana w terminarzu zawodów. W rozszerzeniu zamieszczam również dokładny plan minutowy na Niedzielę.

XX JUBILEUSZOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

im. ALEKSANDRA HARABASZA, rocznik 2001 i młodsi

OSTROŁĘKA 14-15.12.2013r.

I dzień Turnieju – 14.12.2013r.

Lp.

Godz.

Grupa

Mecze

Wynik

1.

10.00

A

ŁKS ŁOMŻA – PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU

:

2.

10.18

A

LKS ISKRA KRASNE – MKS ŚWIT-NOSiR NOWY DWÓR MAZ.

:

3.

10.36

B

OTS KORONA HiD OSTROŁĘKA – PEGAZ DROBIN

:

4.

10.54

B

UKS MAG – UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA

:

5.

11.12

C

UKS NAREW OSTROŁĘKA – ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW

:

6.

11.30

C

MKS POLONIA WARSZAWA – MKS BUG WYSZKÓW

:

 

12.00

UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

 

7.

12.50

D

OTS KORONA HiD OSTROŁĘKA II – UKS VARSOVIA WARSZAWA

:

8.

13.08

D

FK TRAKAI WILNO-LITWA – MKS WISŁA PŁOCK

:

9.

13.26

A

ŁKS ŁOMŻA – ISKRA

:

10.

13.44

A

PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU – ŚWIT NOSiR

:

 

 

Przerwa obiadowa

 

11.

15.00

B

KORONA HiD – MAG

:

12.

15.18

B

PEGAZ – BŁYSKAWICA

:

13.

15.36

C

UKS NAREW – POLONIA

:

14.

15.54

C

OLIMPIA – BUG

:

15.

16.12

D

KORONA HiD II – FK TRAKAI

:

16.

16.30

D

VARSOVIA - WISŁA

:

17

16.48

A

ŁKS – ŚWIT-NOSiR

:

18

17.06

A

PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU - ISKRA

:

19.

17.24

B

KORONA HiD – BŁYSKAWICA

:

20.

17.42

B

PEGAZ – MAG

;

21.

18.00

C

 NAREW – BUG

:

22.

18.18

C

OLIMPIA - POLONIA

:

23.

18.36

D

KORONA HiD II – WISŁA

:

24.

18.54

D

VARSOVIA – FK TRAKAI

:

                 

 

II dzień Turnieju – 15.12.2013r.

 

 

MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE

25.

8.00

1A-2B

 

:

26.

8.18

1B-2C

 

:

27.

8.36

1C-2D

 

:

28.

8.54

1D-2A

 

:

 

MECZE O MIEJSCA 13-16

29.

9.12

4A-4C

 

:

30.

9.30

4B-4D

 

:

 

MECZE O MIEJSCA 9-12

31.

9.48

3A-3C

 

:

32.

10.06

3B-3D

 

:

 

MECZE O MIEJSCA 5-8

33.

10.24

 

 

:

34.

10.42

 

 

:

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE

35.

11.00

 

 

:

36.

11.18

 

 

:

 

Lp.

godz.

o m-ce

Mecze

Wynik

 

 

37.

11.36

15-16

 

:

 

 

38.

11.54

13-14

 

:

 

 

39.

12.12

11-12

 

:

 

 

40.

12.30

9-10

 

:

 

 

41.

12.48

7-8

 

:

 

 

42.

13.06

5-6

 

:

 

 

43.

13.24

3-4

 

:

 

 

44.

13.42

1-2

 

:

 

                                         

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [631]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Trener - kontakt

Radosław

KAMIŃSKI

Kontakt:

791 539 142

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
KS WARSZAWSKA APN 7:1 MUKS UNIA II WARSZAWA
MKS WICHER KOBYŁKA 2:6 MLKS VICTORIA SULEJÓWEK
NOSIR ŚWIT 2001 NDM pauza
PSS LEGION WARSZAWA 1:1 MKS DOLCAN ZĄBKI

TRENINGI

       PONIEDZIAŁEK:               

17:30

WTOREK:

17:30

ŚRODA:

(Trening motoryczny)

19:00

CZWARTEK:

(Trening z I zespołem dla

wytypowanych zawodników)

16:15

PIĄTEK:

17:30

 

 

  

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 147
ogółem: 907 617

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Zczuba.tv