|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 226, wczoraj: 234
ogółem: 1 294 048
statystyki szczegółowe
GRUPA „A”
DRUŻYNA | A1 | A2 | A3 | A4 | PKT | BR | M |
A1AGRYKOLA Warszawa | X |
|
|
|
|
|
|
A2AP OSiR Żyrardów |
| X |
|
|
|
|
|
A3ŚWIT Nowy Dwór Maz. |
|
| X |
|
|
|
|
A4POGOŃ Siedlce |
|
|
| X |
|
|
|
GRUPA „B”
DRUŻYNA | B1 | B2 | B3 | B4 | PKT | BR | M |
B1BIAŁE ORŁY Warszawa | X |
|
|
|
|
|
|
B2RADOMIAK Radom |
| X |
|
|
|
|
|
B3DOLCAN Ząbki |
|
| X |
|
|
|
|
B4KORONA Kielce |
|
|
| X |
|
|
|
GRUPA „C”
DRUŻYNA | C1 | C2 | C3 | C4 | PKT | BR | M |
C1VARSOVIA „I” Warszawa | X |
|
|
|
|
|
|
C2GLKS Nadarzyn |
| X |
|
|
|
|
|
C3WIENIAWA-LUBLINIANKA |
|
| X |
|
|
|
|
C4JAGIELLONIA Białystok |
|
|
| X |
|
|
|
GRUPA „D”
DRUŻYNA | D1 | D2 | D3 | D4 | PKT | BR | M |
D1VARSOVIA „II” Warszawa | X |
|
|
|
|
|
|
D2PELIKAN Łowicz |
| X |
|
|
|
|
|
D3LEGION 13 Radom |
|
| X |
|
|
|
|
D4AGAPE Białołęka |
|
|
| X |
|
|
|
GODZ. | BOISKO | GRUPA | MECZ | KOLEJKA | WYNIK |
| ||
9.00 – 9.13 | 1 | A | AGRYKOLA W-wa – AP OSiR Żyrardów | I |
|
| ||
9.00 – 9.13 | 2 | C | VARSOVIA „I” – GLKS Nadarzyn |
|
|
| ||
9.14 – 9.27 | 1 | B | BIAŁE ORŁY W-wa – RADOMIAK Radom |
|
|
| ||
9.14 – 9.27 | 2 | D | VARSOVIA „II” – PELIKAN |
|
|
| ||
9.28 – 9.41 | 1 | A | ŚWIT Nowy Dwór Maz. – POGOŃ Siedlce |
|
|
| ||
9.28 – 9.41 | 2 | C | WIENIAWA-LUBLINIANKA - JAGIELLONIA |
|
|
| ||
9.42 – 9.55 | 1 | B | DOLCAN Ząbki – KORONA Kielce |
|
|
| ||
9.42 – 9.55 | 2 | D | LEGION 13 Radom – AGAPE Białołęka |
|
|
| ||
9.56 – 10.09 | 1 | A | AGRYKOLA W-wa – ŚWIT Nowy Dwór Maz | II |
|
| ||
9.56 – 10.09 | 2 | C | VARSOVIA „I” – WIENIAWA-LUBLINIANKA |
|
|
| ||
10.10 – 10.23 | 1 | B | BIAŁE ORŁY W-wa – DOLCAN Ząbki |
|
|
| ||
10.10 – 10.23 | 2 | D | VARSOVIA “II” – LEGION 13 Radom |
|
|
| ||
10.24 – 10.37 | 1 | A | AP OSiR Żyrardów – POGOŃ Siedlce |
|
|
| ||
10.24 – 10.37 | 2 | C | GLKS Nadarzyn – JAGIELLONIA Białystok |
|
|
| ||
10.38 – 10.51 | 1 | B | RADOMIAK Radom – KORONA Kielce |
|
|
| ||
10.38 – 10.51 | 2 | D | PELIKAN Łowicz – AGAPE Białołęka |
|
|
|
|
|
10.52 – 11.05 | 1 | A | AGRYKOLA W-wa – POGOŃ Siedlce | III |
|
| ||
10.52 – 11.05 | 2 | C | VARSOVIA „I” – JAGIELLONIA Białystok |
|
|
| ||
11.06 – 11.19 | 1 | B | BIAŁE ORŁY W-wa – KORONA Kielce |
|
|
| ||
11.06 – 11.19 | 2 | D | VARSOVIA „II” – AGAPE Białołęka |
|
|
| ||
11.20 – 11.33 | 1 | A | AP OSiR Żyrardów – ŚWIT Nowy Dwór Maz |
|
|
| ||
11.20 – 11.33 | 2 | C | GLKS Nadarzyn – WIENIAWA-LUBLINIANKA |
|
|
| ||
11.34 – 11.47 | 1 | B | RADOMIAK Radom – DOLCAN Ząbki |
|
|
| ||
11.34 – 11.47 | 2 | D | PELIKAN Łowicz – LEGION 13 Radom |
|
|
|
GRUPA „E” miejsca IX - XVI
DRUŻYNA | E1 | E2 | E3 | E4 | PKT | BR | M |
E1 A3 | X |
|
|
|
|
|
|
E2 B4 |
| X |
|
|
|
|
|
E3 C3 |
|
| X |
|
|
|
|
E4 D4 |
|
|
| X |
|
|
|
GRUPA „F” miejsca I-VIII
DRUŻYNA | F1 | F2 | F3 | F4 | PKT | BR | M |
F1 A1 | X |
|
|
|
|
|
|
F2 B2 |
| X |
|
|
|
|
|
F3 C1 |
|
| X |
|
|
|
|
F4 D2 |
|
|
| X |
|
|
|
GRUPA „G” miejsca IX - XVI
DRUŻYNA | G1 | G2 | G3 | G4 | PKT | BR | M |
G1 A4 | X |
|
|
|
|
|
|
G2 B3 |
| X |
|
|
|
|
|
G3 C4 |
|
| X |
|
|
|
|
G4 D3 |
|
|
| X |
|
|
|
GRUPA „H” miejsca I-VIII
DRUŻYNA | H1 | H2 | H3 | H4 | PKT | BR | M |
H1 A2 | X |
|
|
|
|
|
|
H2 B1 |
| X |
|
|
|
|
|
H3 C2 |
|
| X |
|
|
|
|
H4 D1 |
|
|
| X |
|
|
|
GODZ. | BOISKO | GRUPA | MECZ | KOLEJKA | WYNIK |
11.48 – 12.01 | 1 | E | E1 – E2 | IV |
|
11.48 – 12.01 | 2 | F | F1 – F2 |
|
|
12.02 – 12.15 | 1 | G | G1 – G2 |
|
|
12.02 – 12.15 | 2 | H | H1 – H2 |
|
|
12.16 – 12.29 | 1 | E | E3 – E4 |
|
|
12.16 – 12.29 | 2 | F | F3 – F4 |
|
|
12.30 – 12.43 | 1 | G | G3 – G4 |
|
|
12.30 – 12.43 | 2 | H | H3 – H4 |
|
|
12.44 – 12.57 | 1 | E | E1 – E3 | V |
|
12.44 – 12.57 | 2 | F | F1 – F3 |
|
|
12.58 – 13.11 | 1 | G | G1 – G3 |
|
|
12.58 – 13.11 | 2 | H | H1 – H3 |
|
|
13.12 – 13.25 | 1 | E | E2 – E4 |
|
|
13.12 – 13.25 | 2 | F | F2 – F4 |
|
|
13.26 – 13.39 | 1 | G | G2 – G4 |
|
|
13.26 – 13.39 | 2 | H | H2 – H4 |
|
|
13.40 – 13.53 | 1 | E | E1 – E4 | VI |
|
13.40 – 13.53 | 2 | F | F1 – F4 |
|
|
13.54 – 14.07 | 1 | G | G1 – G4 |
|
|
13.54 – 14.07 | 2 | H | H1 – H4 |
|
|
14.08 – 14.21 | 1 | E | E2 – E3 |
|
|
14.08 – 14.21 | 2 | F | F2 – F3 |
|
|
14.22 – 14.35 | 1 | G | G2 – G3 |
|
|
14.22 – 14.35 | 2 | H | H2 – H3 |
|
|
GODZ. | BOISKO | MIEJSCE | MECZ | KOLEJKA | WYNIK |
14.36 – 14.49 | 1 | 15-16 | E4 – G4 | VII |
|
14.36 – 14.49 | 2 | 7-8 | F4 – H4 |
|
|
14.50 – 15.03 | 1 | 13-14 | E3 – G3 |
|
|
14.50 – 15.03 | 2 | 5-6 | F3 – H3 |
|
|
15.04 – 15.17 | 1 | 11-12 | E2 – G2 |
|
|
15.04 – 15.17 | 2 | 3-4 | F2 – H2 |
|
|
15.18 – 15.31 | 1 | 9-10 | E1 – G1 |
|
|
15.18 – 15.31 | 2 | 1-2 | F1 – H1 |
|
|
Radosław
KAMIŃSKI
Kontakt:
791 539 142
Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów | |||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 11 |