Aktualności

II miejsce w Turnieju Orzeł Cup 2011

• autor: swit2001nowiak, 2011-12-03 14:11

Drużyna Świtu 2001 Nowy Dwór Maz. zajęła II miejsce w Turnieju Orzeł Cup 2011.

Zawodnicy Świtu 2001 Nowy Dwór Maz. uczestniczyli w Turnieju Orzeł Cup 2011 rozgrywanym w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej 2 na hali. W Turnieju uczestniczyło 13 zespołów. Trener drużyny Rafał Kleniewski na Turniej zabrał ze sobą 12 zawodników. Nasza drużyna znalazła się w grupie B.

Skład Świt 2001 NDMaz.

Wojtasik Bartłomiej - Koloński Kamil, Łostowski Miłosz, Trojak Adrian, Rydz Mateusz, Piwowarek Kajetan, Godziszewski Mikołaj, Zawadzki Maciej, Zmysłowski Dawid, Piotrowski Damian, Gortat Adam, Luszawski Mateusz

Trener: Rafał Kleniewski

1. Znicz 2001 Pruszków

2. Świt 2001 Nowy Dwór Maz.

3. Victoria 2001 Zerzeń

4. Milan 2001 Milanówek

Pierwszy mecz w grupowych rozgrywkach Świt 2001 NDMaz. rozegrał z drużyną Znicz 2001 Pruszków. Mecz od samego początku był zacięty. Obie drużyny starały się strzelić bramkę. Udało się to naszym zawodnikom w 8 minucie meczu. Z autu w pole karne dośrodkował Miłosz Łostowski, a w siatce drużyny Znicza Pruszków piłkę umieścił Dawid Zmysłowski strzałem głową. Do końca spotkania zawodnicy obu drużyn atakowali. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Nowego Dworu Maz. 1-0. Drugie spotkanie Naszej drużyny to mecz z drużyną Milan Milanówek. Już w 3 minucie Nasza drużyna objęła prowadzenie po strzale głową Dawida Zmysłowskiego. Drużyna z Milanówka za wszelką cenę dążyła do wyrównania. Udało się jej to w 11 minucie . Wynik meczu na tą chwilę widniał 1-1. Trener Rafał Kleniewski zezwolił Kajtkowi Piwowarkowi na strzał z połowy boiska na bramkę. Ten precyzyjnym strzałem w prawe okienko bramkarza umieścił futbolówkę w siatce drużyny Milana. Była to 12 minuta spotkania. Drużyna Milanu Milanówek rozpoczęła grę od środka boiska, a sędzia meczu po kilku sekundach zakończył to spotkanie. Wygraliśmy 2-1. Nasza drużyna po tym spotkaniu odpoczęła 5 minut i musiała rozegrać ostatnie swoje spotkanie grupowe z drużyną Victorii Zerzeń. Nasi zawodnicy zmęczeni poprzednim spotkaniem stawiali opór drużynie Victorii. Przeprowadzali kontry i jedna taka kontra w 10 minucie zakończyła się strzeleniem bramki. Po indywidualnej akcji piłkę w siatce umieścił Maciej Zawadzki. Drużyna Victorii nie potrafiła skonstruować akcji, która mogła by przynieść im bramkę. Trzeci mecz grupowy wygraliśmy 1-0. Tym samym wygraliśmy Naszą grupę.

Wyniki Grupowe:

Znicz 2001 Pruszków -  Świt 2001 NDMaz 0-1 (Zmysłowski)

Milan Milanówek - Victoria Zerzeń 2-1

Znicz Pruszków - Victoria Zerzeń 1-0

Milan Milanówek - Świt NDM 1-2 (Zmysłowski, Piwowarek)

Świt NDM - Victoria Zerzeń 1-0 (Zawadzki)

Znicz Pruszków - Milan Milanówek 0-1

Poniżej tabela

1. Świt 2001 Nowy Dwór Maz          3   9   4-1

2. Milan 2001 Milanówek                  3  6   4-3

3. Znicz 2001 Pruszków                    3  3   1-2

4. Victoria 2001 Zerzeń                     3   0   1-4

Na rozgrywki w Finale A musieliśmy czekać 6 godzin. W finałowej czwórce znalazły się drużyny: