Wyszukiwarka

Aktualno¶ci

Agape 01 Bia³o³êka W-wa - ¦wit 01 NDM (3-5)

• autor: swit2001nowiak, 2011-10-24 16:09

Mecz pomiêdzy dru¿ynami AGAPE 2001 Bia³o³êka Warszawa - ¦wit 2001 Nowy Dwór Maz. zostanie rozegrany w dniu 25 Pa¼dziernika 2011 roku o godz. 17.30 na boisku w Warszawie przy ul. ¦wiatowida 56. chêtnych do obejrzenia tego spotkania Zapraszamy!.

Zbiórka dla zawodników w dniu 25.10.2011r godz.  15:50 przy Hali NOSIR-u ul. Sportowa.

Proszê zabraæ legitymacjê.

Mecz Prze³o¿ony na 25 Pa¼dziernika 2011 roku godz. 17.30

Zbiórka o godzinie 15.55.

Sêdzia meczu - Gutowska

Agape 2001 Warszawa  - NOSiR ¦wit 2001 Nowy Dwór Maz. 3-5 (1-2; 0-2; 2-0; 0-1)

0-1 Piwowarek  Kajetan 5’ (asysta Zmys³owski Dawid)

1-1 Chmiel Przemys³aw 9'

1-2 Nadulski Kacper 11’ (asysta Piwowarek Kajetan)

1-3 Zmys³owski Dawid 23’

1-4 Roszek Dominik 27’ (asysta Zmys³owski Dawid)

2-4 Dasiewicz Maciej 38’

3-4 Chmiel Przemys³aw 40’

3-5 Zmys³owski Dawid 56’ (asysta Rydz Mateusz)

Kary minutowe:

Agape: Tytko Damian – 2 minuty

SK£ADY

Agape 2001 Warszawa

Kapla Franek-Chmiel Przemek, Tytko Damian, Pasiorowski Damian, Musia³ Wojtek, Dasiewicz Maciej, Posacki Hubert, Kamiñski Alex, Rubin Micha³, £uczka Maciej, Zabielski Sebastian, Choro¶ Micha³, Kucharski Szymon, Postek Adrian

Trener:  Byrka Hubert

NOSiR ¦wit 2001 Nowy Dwór Maz.

Wojtasik Bartosz – Trojak Adrian, Zawadzki Maciej,  Zmys³owski Dawid, Luszawski Mateusz, Go³±b Kacper, Raczyñski Micha³, £ostowski Mi³osz, Nadulski Kacper, Piwowarek Kajetan, Roszek Dominik, Gortat Adam, Rydz Mateusz, Piotrowski Damian

Trener: Kleniewski Rafa³

Sêdzia meczu : Gutowska

Widzów: ok. 30

Dru¿yna ¦witu 01  Nowy Dwór Mazowiecki rozegra³a ostatnie spotkanie ligowe w rundzie jesiennej z Agape 01 Warszawa. Mecz rozegrany zosta³ w porze wieczorowej przy sztucznym o¶wietleniu w Warszawie przy ul. ¦wiatowida 56. Od pocz±tku meczu obie dru¿yny próbowa³y zdobyæ bramkê. W 5 minucie po dwójkowej akcji Zmys³owski – Piwowarek, ten drugi silnym strza³em pokona³ bramkarza gospodarzy i tym samym ¦wit Nowy Dwór Maz. prowadzi³ 1-0. Rado¶æ z prowadzenia nie trwa³a d³ugo poniewa¿ w 9 minucie gospodarze doprowadzili do remisu.  Wtedy w³a¶nie zawodnicy ¦witu zaatakowali gospodarzy z du¿± determinacj± i przynios³o to efekt. Jeszcze w pierwszej kwarcie Kacper Nadulski strzeli³ bramkê na 2-1 dla ¦witu. W drugiej kwarcie zawodnicy ¦witu atakowali i na listê strzelców wpisali siê kolejno Dawid Zmys³owski na 2-1 dla ¦witu oraz Dominik Roszek na 3-1 dla ¦witu.  Trzecia kwarta zosta³a oddana gospodarzom, którzy wygrali j± 2-0. Nasi zawodnicy przespali j±.  W czwartej kwarcie obie dru¿yny atakowa³y. Lecz to dru¿ynie z Nowego Dworu Maz. uda³o siê strzeliæ bramkê n 5-3 dla ¦witu, strzelcem by³ Dawid Zmys³owski.

Nale¿y przyznaæ , ¿e obydwie dru¿yny stworzy³y bardzo ciekawe widowisko sportowe. Mecz obfitowa³ w sytuacje podbramkowe, parady bramkarskie.  Jeszcze nale¿y dodaæ, ¿e sêdzina tego meczu Pani Gutowska nie przeszkadza³a w grze i sêdziowa³a naprawdê dobrze nie wypaczaj±c wyniku. Co niestety zdarza siê ju¿ w rozgrywkach orlików, ¿e sêdziowie „drukuj± „ wyniki spotkañ. Gratulujemy Zwyciêstwa.